Online marketing

Online marketing nabírá každým rokem na síle.

Vždyť také, jak se dnes dostává většina lidí k informacím? Noviny? Vůbec ne! Drží v ruce tablet nebo smartphone!

Naše hlavní strana tohoto webu mluví jasně.

Kombinací nástrojů marketingu spolu s námi dosáhnete přímého zásahu vaší cílové skupiny a budete mít okamžitý přehled o úspěšnosti kampaně.

Čím hlavně se zabýváme? Tím vším, co k sobě v online marketigu neodlučitelně patří.

PPC reklama – spolehlivě se zaměříte na konkrétní cílovou skupinu, hned budete mít zájemce tam, kde ho potřebujete mít, a budete přesně vědět, co vás ta legrace stojí.

Virální marketing – souhlasíte, že nejvíce funguje doporučení od přátel? Lidi rádi posílají přátelům, co se jim líbí! Víte třeba, že nejsledovanějším televizním kanálem hned po Nově je v ČR YouTube? A vy tam nemáte svůj vlastní kanál? Chyba! Máme špičkové vlastní AV studio a rádi Vám pomůžeme.

Marketingbox – náš unikátní nástroj a přístroj. Vytvoří Vaší vlastní martketingovou wi-fi síť s přípojnými místy kdekoliv na světě. Získáte s ním unikátní a geniální možnosti. Více na webu MarketingBox.

Sociální sítě – vy nejste na Facebooku nebo jiném sociálním kanálu? A kde si mají lidi o vašich produktech povídat? Změňte to a ovlivňujte komunikaci Vašich zákazníků.

Emailing – mnohé sice štve, ale pořád je nesmírně účinný.

SEO – jestli máte špatně udělaný web, nikdy vás nikdo ve vyhledávačích nenajde. A pokud někdo hledá, hledá především na internetu.

… a to samozřejmě není všechno, co online marketing dokáže.

Pojďte s námi na kávu a probereme to konkrétně a v klidu.

Mám zájem Zobrazit reference

Tak jde čas…

11. 2. 2014

Pretty Woman ČR

Realizace online marketingu volby nejpřitažlivější ženy roku Pretty Woman ČR  CÍTÍTE SE BÝT PŘITAŽLIVÁ ?Staňte se nejpřitažlivější ženou roku PRETTY WOMAN 2013 a vyhrajte nejen Hyundai i20!

Více >

11. 2. 2014

Dětský den s KS Europe

Realizace kompletní mediální kampaně na Den pro děti a rodiče pro KS-Europe s.r.o. Včetně výroby TV a rozhlasového spotu.

Více >

11. 2. 2014

PMDP na Facebooku

PMDP si pro digitální, marketingové aktivity vybrali právě naši společnost a vstoupily do sociální sítě s velmi rychlým nástupem fanoušků. Ti se na FB stránkách on-line dozvídají o všech aktuálních momentech, které se veřejné dopravy v Plzni týkají. Cestující jsou tak okamžitě informováni o např. dočasném zrušení zastávky či výlukách a mohou o problému také diskutovat, ptát se na detaily a podobně. PMDP tím jasně dává najevo svou otevřenost a seběvedomost.

Více >

Tak šel čas

Kontaktní informace

Media Asistent s.r.o.
Prešovská 15
301 00 Plzeň

IČ: 291 14 632
DIČ: CZ291 14 632

www.mediaasistent.cz
www.marketingbox.cz

+420 603 80 32 32
+420 775 72 90 45

Zadejte Vaše telefonní číslo a my Vás
kontaktujeme!

NetBroading.com | smart & creative solutions